Czekasz na idealny moment? Przestań! Zacznij, zanim jesteś gotowa!


Wyobraź sobie, że nadchodzi ten dzień. Tak, to jest właśnie ten dzień. Budzisz się pełna energii i zapału do pracy. Czujesz, że to ten moment. Właśnie dziś zaczynasz realizować Twoje wielkie marzenie. Fortuna Ci sprzyja. Masz wszystkie potrzebne zasoby, by osiągnąć Twoje zamierzenie. Masz wszystkie potrzebne środki pieniężne, by bez problemu zakończyć Twój cel sukcesem. Dokładnie wiesz, co masz zrobić i od czego zacząć. Twoja intuicja podpowiada Ci, że dziś osiągniesz wszystko, co tylko postanowisz. Jesteś w idealnym momencie swojego życia, w idealnym momencie roku by właśnie dziś zacząć realizować Twój cel. Twoja motywacja jest na najwyższym poziomie. Właśnie na taki moment czekałaś! I właśnie dziś, tak właśnie dziś rozpoczynasz realizację Twojego marzenia…

Chciałabyś, aby w Twoim życiu pojawił się taki idealny moment? Niestety muszę Cię rozczarować – taki moment nigdy nie nadejdzie! Często odkładamy realizację naszych celów i marzeń na bliżej nieokreśloną przyszłość. Czekamy na taki „idealny moment”, by rozpocząć, ale ten moment jakoś nigdy nie nadchodzi. I gwarantuję Ci, że nie nadejdzie. Dlaczego? Bo nigdy nie będzie idealnie. Zawsze coś nam będzie brakowało. Zawsze coś będzie nie tak. Nie znam osoby, która by miała wszystko, czego by chciała. Nie znam osoby, która by miała wystarczająco dużo czasu, by realizować wszystkie swoje plany na raz.

Natomiast zdradzę Ci sekret 😊 Istnieje taki idealny moment by zacząć! Jaki to moment? Ten moment to dziś, teraz, natychmiast! Nie ma lepszego momentu by zacząć realizować swoje cele i zamierzenia. Nie ma co czekać w nieskończoność. Zacznij już dziś. Zacznij z tym co masz. ZACZNIJ, ZANIM JESTEŚ GOTOWA!

.......................................................................................................................................................

„Nie czekaj na idealny moment. Wybierz moment i spraw, by stał się idealny” – autor nieznany

.......................................................................................................................................................

Jeśli masz jakiś ważny dla siebie cel, który bardzo pragniesz zrealizować, to nie czekaj już dłużej! Zakasaj rękawy i bierz się do działania! Większość ludzi całe życie tylko myśli bądź mówi o tym, co chciałoby zrobić, gdzie pojechać, jakie cele osiągnąć, ale oprócz wyobrażania sobie w kółko „jak to byłoby super…” i bezsensownej gadki w stylu „kiedyś na pewno…” nic więcej z tym nie robi. Wiesz jaki jest klucz do sukcesu? Zacznij działać!

Działanie jest podstawą sukcesu! Bardzo dużo mówię o tym w moim Kursie Online i stąd też sam tytuł – „Zacznij, zanim jesteś gotowa”

Często wydaje nam się, że musimy mieć nie wiadomo jakie zasoby i górę pieniędzy by, móc realizować swoje cele. To nie prawda! Większość Twoim zamierzeń jesteś w stanie bez problemu zrealizować z tym, co masz już dziś. Dlatego też zamiast skupiać się na brakach, zacznij dostrzegać swoje zasoby. Bądź ich świadoma. Pomyśl, kto mógłby Ci pomóc w realizacji Twoich celów. Pamiętaj – zawsze jest masa rozwiązań, pytanie tylko czy chcesz je znaleźć? Większość naszych zamierzeń można bez problemu osiągnąć, pytanie czego masz więcej - chęci do działania czy wymówek?

...................................................................................................................................................

„Wczoraj było za wcześnie. Jutro będzie za późno. Dzisiaj jest TEN DZIEŃ” – autor nieznany

....................................................................................................................................................

Patrząc dziś na osoby sukcesu z perspektywy czasu i znając ich historię widzimy, że większość z nich zaczynała nie mając ani fachowej wiedzy, ani milionów na koncie, ani perspektywy na przyszłość. Steve Jobs rozpoczął budowę potęgi Apple’a, składając swoje pierwsze komputery w garażu! Madonna zaczynała swoją karierę piosenkarki, pracując jednocześnie jako kelnerka w Burger King, by móc się utrzymać! Kto by pomyślał, że kiedyś będą tak rozpoznawalnymi osobami sukcesu.

Ja sama startując z moją marką Kwitnąca Kobieta zaczynałam od zera. Musiałam nauczyć się całą masę rzeczy, nabyć wiele umiejętności, zbudować coś z niczego. Czy było to łatwe? Nie. Dla kogoś, kto w życiu nie pisał stron internetowych, stworzenie własnej dobrze wyglądającej i przede wszystkim działającej strony www było mega wyzwaniem! Uff nie było łatwo, ale udało się! Tworzenie bloga, prowadzenie fanpage’a, wreszcie tworzenie moich własnych produktów online – nie miałam w tym żadnego doświadczenia! Na początku była to dla mnie czarna magia. Ale postanowiłam, że się tego nauczę. Postanowiłam, że to zrobię. Bo to jest moja marka, to jest moja firma! Jak nie ja, to kto 😉 I dziś z perspektywy czasu mogę powiedzieć – nie było łatwo, ale było warto! Jestem z siebie mega dumna!

A teraz czas na Ciebie! Nie czekaj już dłużej na idealny moment. Zacznij go sama kreować. Wybierz cel. Zaplanuj jego poszczególne i kroki. I najważniejsze. Działaj! Wierzę głęboko, że jesteś w stanie zrealizować każdy obrany przez siebie cel. Miej odwagę i do dzieła! Chcę być dumna również z Twoich sukcesów!

A w nagrodę, że przeczytałaś artykuł do końca mam dla Ciebie prezent!

Odbierz zniżkę na mój pierwszy kurs online „Zacznij zanim jesteś gotowa”. Dzięki niemu każdy swój cel zakończysz sukcesem. Skończą się w połowie porzucone zamierzenia. Nauczę Cię jak efektywnie realizować swoje cele. Przeprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku. Po tym kursie każdy Twój cel będzie zakończony sukcesem – to Ci gwarantuję!

Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, to nie czekaj na idealny moment tylko łap ZNIŻKĘ

Osoby sukcesu to te, które korzystają z okazji. Bądź jedną z nich!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Znajdź nas
  • Facebook Basic Square

© 2017 by Kwitnąca Kobieta

Proudly created with Wix.com