Śniadanie kwitnących kobiet biznesu - 29.10.2018r.


Za nami pierwsze śniadanie kwitnących kobiet biznesu. Dziękuję, że byłaś z nami!

Był to magiczny czas, gdyż w jednym miejscu spotkały się wyjątkowe przedsiębiorcze kobiety, a każda z nich to żywy przykład kobiety sukcesu.

Przeróżne branże, przeróżne specjalizacje, ale jedno łączyło nas wszystkie - niesamowita pozytywna energia i pasja do swojej pracy!

Za każdą kobietą stała nie tylko silna marka, ale i wyjątkowa osobista historia. Ta historia sprawia, że każda z nas jest wyjątkowa i może swoją działalnością wnieść do tego świata wiele wartości.

Uczestniczki miały małe zadanie do wykonania podczas śniadania, a mianowicie miały dokończyć następujące zdanie - "Jestem świetna w..." myśląc o swojej pracy i działalności.

Każda jedna Pani znalazła bez problemu to, co ją wyróżnia w swojej pracy i w czym jest świetna i miała okazję podczas przedstawiania się podzielić się z tym z innymi uczestniczkami.

Na śniadaniu mówiłyśmy również o ważności relacji w budowaniu biznesu. Jak zwykł mawiać Jan Kulczyk - "Biznes to relacje między ludźmi, nie liczby. Gdyby byłoby inaczej, najbogatsi byliby matematyce"

Biznesu nie buduje się w próżni. Ludzie w Twoim biznesie to Twój biznes. Relacje są niezwykle ważne w kontaktach biznesowych zarówno ze swoimi klientami, współpracownikami czy partnerami biznesowymi. Biznesu nigdy nie robi się z firmą czy instytucją, ale zawsze z drugim człowiekiem. Warto o tym pamiętać!

Na prelekcji "Magia relacji w budowaniu silnego biznesu" wspomniano o 3 bardzo ważnych fundamentach relacji: umiejętności słuchania drugiej strony, zaufaniu i dążeniu do sytuacji win-win w kontaktach biznesowych. Na tych fundamentach można zbudować bardzo wartościowe i silne relacje biznesowe, które obu stronom przynoszą wiele korzyści i satysfakcji.

Śniadanie było świetną okazją, by zapoczątkować takie wartościowe relacje. A w przyszłości mogą one przerodzić się we wspaniałe współprace i wspólne projekty - bardzo mocno wierzę, że tak będzie!

Jak było na śniadaniu? Zobacz sama :)

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Znajdź nas
  • Facebook Basic Square

© 2017 by Kwitnąca Kobieta

Proudly created with Wix.com